Kamienie magiczne, które przyciągają miłość

Kamienie magiczne, które przyciągają miłość

Magiczne właściwości kamieni to temat poruszany od tysięcy lat. Z ich pomocą można wspierać szczęście, uchronić się przed złem, przyciągnąć pieniądze czy nawet znaleźć miłość. Oczywiście nie są one antidotum na wszystkie życiowe problemy, jednak czerpanie z ich energii umożliwia radzenie sobie z nimi. Szczególnym tematem jest miłość – kto nie chciałby się zakochać i znaleźć bratnią duszę na całe życie? Często jednak takie poszukiwania są trudne i czasochłonne. Wówczas warto wspierać się kamieniami o działaniu przyciągającym miłość i potęgującym uczucia.

Kamienie magiczne przyciągające miłość

Magiczne kamienie przyciągające miłość to przede wszystkim:

  • kwarc różowy
  • ametyst
  • jadeit
  • malachit
  • bursztyn
  • kamień księżycowy

Wszystkie one różnią się między sobą wyglądem i działaniem, jednak ich cel jest wspólny – znalezienie prawdziwej miłości. Zgodnie z przypowieściami, kwarc różowy należy nosić w sytuacji, gdy chcemy zwrócić na siebie uwagę konkretnej osoby. Spotęguje on również uczucia małżeńskie czy partnerskie osób mieszkających wspólnie. Najlepiej trzymać go jako ozdobę w sypialni. Ametyst przypomina o łączącej więzi i nie pozwala na pojawienie się nudy w związku. Zarówno ametyst, jak i jadeit czy malachit są idealną opcją dla osób, które są zamknięte w sobie. Być może przeżyły nieudaną miłość i nie chcą otworzyć się na nowe związki. Wspomniane kamienie magiczne pozwolą wyzwolić się z emocjonalnych kajdan. Bursztyn podsyca przygasającą w związku namiętność.

Najczęściej noszonym kamieniem przyciągającym miłość jest kamień księżycowy. Jego działanie jest najsilniejsze u osób samotnych, które potrzebują w swoim życiu drugiej osoby. Noszenie kamienia księżycowego sprawia, że stajemy się atrakcyjniejsi i bardziej tajemniczy dla otoczenia. Znacznie szybciej spotkamy na swojej drodze kogoś, kto może okazać się towarzyszem wspólnego życia.

Jak aktywować kamienie magiczne?

Kamienie magiczne na miłość powinny być aktywowane po zakupie. Dzięki temu ich działanie będzie silniejsze i skuteczniejsze. Celem takiej czynności jest przekazanie im części swojej pozytywnej energii trwałe powiązanie ich ze swoją osobą. Można to wykonać w kilku krokach:

  • oczyść kamień miłosny pod bieżącą wodą lub w kąpieli solnej
  • wystaw umyty kamień na światło słoneczne lub księżycowe (najlepiej na cały dzień lub całą noc)
  • nadaj mu intencje – trzymając kamień myśl lub móc, jaki jest główny cel jego noszenia

Miłosne kryształy i kamienie nie postawią przed nami jednej osoby i nie wskażą na nią w wyraźny sposób. Myśląc w ten sposób możemy przypadkowo zignorować kogoś, kto jest nam przeznaczony. Nosząc kamienie magiczne należy zwracać uwagę na osoby w swoim otoczeniu i dać każdej szansę. Z pewnością będzie wśród nich ta jedna, wymarzona.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pięć + 16 =