Jakie kamienie magiczne chronią przed złem?

Jakie kamienie magiczne chronią przed złem?

Każdy z nas chciałby ochronić siebie i swoich bliskich przed szeroko pojętym złem. Mowa tu o chorobach, a także o różnego rodzaju działaniach ludzkich. Na pewne rzeczy nie mamy żadnego wpływu, ale dzięki wyjątkowym kamieniom magicznym, możemy zmniejszyć ryzyko tego, że przytrafi się nam coś złego. Warto zatem wiedzieć, które kamienie są szczególnie godne uwagi.

Zwróć uwagę na agat, kryształ górski i czerwony jaspis

Wśród kamieni, na które warto zwrócić uwagę, wyróżnić należy agat. Jest on w stanie ochronić nas przed chorobami oczu, a także przed kłopotami z oddychaniem. Poleca się więc go osobom, które cierpią na problemy związane z narządem wzroku oraz z płucami. Agat pomaga także ochraniać granice, których chcemy strzec. Ponadto, osoba, która go nosi nie ulegnie pysze. Kolejnym wyjątkowym kamieniem o magicznych właściwościach jest kryształ górski. Warto docenić go przede wszystkim ze względu na możliwość neutralizowania złego promieniowania. Na tym jednak nie koniec. Ten wyjątkowy kamień pozwala także uwolnić się spod destrukcyjnego wpływu niektórych ludzi. Dobrze byłoby także przyjrzeć się czerwonemu jaspisowi. Kamień ten jest w stanie pochłonąć złą energię, która unosi się wokół nas. Ponadto, jaspisy o barwie czerwieni ochraniają nasze domostwo przed złym spojrzeniem.

A może diament i szmaragd?

Kamieniem magicznym, który może ochronić nas przed szeroko pojętym złem jest również diament. Jest on w stanie wytwarzać pozytywne wibracje, które chronią nas przed złym nastrojem. Niektórzy wierzą, że te szlachetne kamienie pomagają nam uchronić się przed ludźmi, którzy mają wobec nas złe intencje. Bez wątpienia warto przyjrzeć się również szmaragdowi. Ten kamień o przepięknej, zielonej barwie posiada liczne magiczne właściwości. Może on ustrzec nas przed wpadnięciem w złe towarzystwo. Ponadto, przyciąga on spokój oraz chroni nas przed popadnięciem w zły nastrój.

Jak wykorzystywać magiczne kamienie?

Aby można było cieszyć się z pozytywnego wpływu magicznych kamieni (https://www.czarymary.pl/c_48_129_kamienie_szlachetne) na stan naszego zdrowia, należałoby zastanowić się nad tym, jak je wykorzystać. Okazuje się, że sposobów na wykorzystanie magicznych kamieni mamy co najmniej kilka. Możemy zdecydować się na zakupienie biżuterii zawierającej wyjątkowe kamienie o właściwościach chroniących nas przed złem. Warunkiem skuteczności kamieni jest oczywiście regularne noszenie biżuterii. Można także zakupić kamienie i nosić je przy sobie w formie talizmanu, na przykład w portfelu. Ponadto, kamienie magiczne można trzymać w ważnych dla nas miejscach, które chcemy ochraniać przed złem. Może być to pokój dziecięcy czy samochód.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 × 1 =